Diskusné fórum

Letecké dni v zahraničí

    10.9.2009 10:26:35   -  Admin
 Téma vytvorená pre informácie o konaní rôznych zahraničných leteckých dní
Nick:   Heslo:  
34926
  vrtula  -  17.1.2011 11:20:18
 Niekto tu pojedol všetku nafúkanosť, aroganciu, hlúposť a na múdrosť nezvýšilo. Dlho som len čítala a nereagovala, ale dnes som musela. Chlape trošku úcty ku ostatným by ti neublížilo. Každý kto má iný názor ako ty, nie je ti po chuti, tak ho treba pourážať, zosmiešniť a pod...
Ja si vážim každého, kto dokáže niečo vytvoriť od začiatku a dotiahne to do konca. Náhoda to chcela že sa motám okolo LD. už niečo vyše 20 rokov tak hádam aj dajaké tie skúsenosti sú no to nevylučuje, že sa nieje stále čo učiť. Na margo leteckých dní doby dávne sú už nenávratne preč, keď sa peniažteky prelievali zo štátnej kasy prostredníctvom MO. SR. cez LD-SIAD, NLD a podobne. Nabalilo sa dosť nenažrancov. Na druhej strane barikády stoja ľudia ktorím sa ich sny a osud stali životným štýlom preto nemajú problém organizovať LD. ako Slávnica , Nové Zámky, Košice... Ani jeden to nerobí z chamtivosti ale z potreby naplňovania si snov sebe aj iným. Ty asi ku takým nepatríš, tvoja predstava propagácie letectva je spojená s výškou zárobku na predaji hrnčekov, tangáčov a iných somarín s let. tématikou s pánom Štoksom ste naozaj podarená kompánia máte radi letectvo asi tak ako pes smrtiacu injekciu. Vy ste toho naozaj dokázali a na organizovali v skutku ďakujem za tie zážitky. A prosím nereaguj a nepíš už skôr si to sľúbil, šliapeš si po jazyku či skôr po prstoch. Prajem pekný deň. Letu zdar.
34898
  detonator  -  16.1.2011 11:49:18
 ešte nie, spustili web, len pri dnešnej situácii asi z toho nič nebude.
34897
  lali  -  16.1.2011 11:21:39
 Nevie či to tu už bolo.
http://aviatikteam.esohosting.sk/index.php...
34477
  SVK_Fox  -  28.12.2010 19:00:44
 To o vzdus silach ti davam za pravdu, velmi dobre viem v akom su stave, a ak ide o info z drueho kolena, to mas mozno pravdu pri organizacii let dna som bol ale nevybavoval som priamo ucastnikov, tieto informacie som dostaval ako hotove, kto pride a nepride. Ja ta nepodozrievam :) ja len citam co pises a reagujem, ak som to zle odhadol...tak, prepac, ale vsak doprajme ludom nech si uziju letecke dni, robi sa to predsa pre nich.... to som sem nemal pisat :) na to bude kopec komentov.
34414
  detonator  -  27.12.2010 13:03:53
 SVK_FOX: áno píšu tu ľudia ktorí organizovali letecké dní v minulosti a nemajú informácie z druhého kolena ako máš ty, nič v zlom ale mňa už to nebaví písať o tejto téme preto končím vyhlásením že som veľmi rád že v roku 2011 budeme mať na Slovensku dva veľké letecké dni, jeden v Piešťanoch organizovaný Magnetpressom, druhý v Trenčíne organizovaný firmou Aviatik team, dúfajme len že to naše vzdušné sily utiahnu s technikou a v stave v akom sa bude nachádzať o pol roka....a radšej už ani nenapíšem že držím palce, aby ma tu zas niekto nepodozrieval zo sarkazmu...8-))
34410
  SVK_Fox  -  27.12.2010 10:06:26
 Ouuu, vidime ze to bola chyba sem napisat nieco po roku, nic sa nezmenilo, osobne invektivy, dehonestovanie prace toho druheho, skoda. V kazdom pripade prispevky su plne veci ako:
toho nebudem menovat, mam to z overeneho zdroja ktr nebude menovany, viem ale nepoviem odkial. Vesele.
No ale posunme sa dalej: buduci rok 2011 bude MP organizovat letecky den znovu. Mozno niekto tu z ludi bude mat chut sa podielat a skusi si ulohu letoveho riaditela. Mohol by to skusit, zobrat to a vybavit nieco. Po precitani par riadkov, som nadobudol dojem ze je tu kopa ludi co by to hravo zvladli, pripravu, odriadenie, zodpovednost, a neustaly boj s organizatorom. Prihlasi sa niekto? Idealny by bol nie snilek a najlepsie nie pastikar. Na tom by sa dalo stavat ;)

Este par detailov: letovy riaditel neslubuje nikomu nic, tieto veci idu cez vojakov, akurat co sa moze snazit a prihovarat sa za to aby chalanov niekam poslali.
Pastikari sa nerozkmotrili, let. riaditel nie je z BA, a pomoc pri let. dnoch je vecou zmluvy, skonci zmluva a je koniec. To ze niekto niekoho podrazi je vecou osobnou. A ak ide o to drzanie palcov, places na nespravnom hrobe detonator. Aj ked mam pocit ze to nebolo uprimne skor ironicke a posmesne. Na druhej strane osobne fandim kazdemu kto sa pokusi spravit nieco na co sa ja ako divak pojdem pozriet. Uprimne som sa nechcel nikoho dotknut, len uviest par veci na pravu mieru. Posledna veta od teba seto - niekto to odmakal a iny kasiroval, vystihuje vsetko. Prajem do buduceho roku vela zdaru pri organizovani akcii ako LD. Buduci rok pevne verim ze bude o com pisat v dobrom. Ale mozno som len snilek ;)
34386
  seto  -  26.12.2010 15:55:48
 Detonator vo veľa veciach máš pravdu to ti neberiem, ale ničo zo zákulisia organizovania. Jedna vec sú ľudia od letectva to jest technický personál,dispečeri,meteorkári,piloti,podporný personál a v neposlednom rade letecký nadšenci-naivný blázni.Toto bol a je náš tým. No a na druhej strane slávna agentúra MP. Bohužiaľ veci nefungovali tak ako mali preto je potrebné ísť inou cestou. Viac tu o tom nebudem polemizovať. Som rád že si ma nazval smílkom lebo aj som no na strane druhej som aj realistsa. Kto nemá sny nemá ciele.V roku 2009 na žačiatku bol nápad čo takto dotiahnuť E3 som hrdý na to, že na začiatku toho nápadu som bol aj ja a mohol som iniciovať stretnutie s človekom kompetentným a predstaviť ideu. Idea sa zapáčila a prišiel ďalší nápad zapojiť našich na migoch nereálne však skoro aj hej.Potom idea už šla svojou cestou do bruselu ale bolo stále potrebné na tom makať,potom prišla kladná odpoveď no čuj sa svete problém začali mať naši na migoch nie piloti ale administratíva, ale sa zvládlo aj to. Veľa krát to ovplyvňujú náhody dobré aj zlé. Nakoniec bolo fajn že pekná ukážka. Aj keď sme len naivný snílci. A ten naivný letový riaditeľ ked´ chceš vedieť vybavil holanďanou už dvakrát ono treba aj osobný prístup bolo treba vycestovať za nimi na iné airshov osobné stretnutia prísľub pozvanie a prílet. Ja viem znie to jednoducho no bolo treba zabezpečiť tisíc vecí ale na začiatku bol zase osobný prístup a hlavne chcenie odhodlanie aj tá naivita. Nepoznám veľa ľudí čo makajú na veciach za svoje a potom zostanú hlboko v mínuse. Vieš niekto to odmakal a niekto iný kasíroval, ale to je na osobnú debatu, nie tuná. MP sa na veľa veciach nepodieľaľ, ale keď sa podarili vzal si ich za svoje. Nech si každý urobí úsudok sám.
34383
  staf  -  26.12.2010 14:56:21
 diky
34382
  SUCHOJ  -  26.12.2010 14:54:32
 magnet press
34379
  staf  -  26.12.2010 14:18:09
 co je MP? ministerstvo pastikarov?
34378
  seto  -  26.12.2010 14:08:24
 Trošku vyvedenie z omylu nikdy som nemal nič spoločné z MP.to za prvé, za druhé nie som paštikár a celkom som rád.Za tretie su 35 vybavovali páni z MP a velenie leteckých síl.Všetky info dali páni z MP a to že na leták dali čo dali bolo jasné že je nereálna už na výstave v BA bohužial MPJa takto pracuje.Nechcem sa tu handrkovať kto čo ale viem jedno pripravovali sme veci skoro rok a nikto za zo nezobral ani euro,odmenou bolo to že sa niečo podarilo. Tak nech každý skúsi...
34362
  detonator  -  25.12.2010 20:46:03
 seto: ty si taký snílek ako ten váš letový riaditeľ, ja to kvitujem pretože máte entuziasmus a zapálenie pre vec,kiež by bolo takých viac na dôležitejších miestach.... Niekedy je ale dobré takých snílkov stiahnuť späť do reality. Ja ti verím,že nejaký pridelenec z Ruska pri Slavíne mohol prisľúbiť že k nám priletí Su-35, možno keby prisľúbil raketoplán Buran, vy to s tým istým zapálením pre vec vycapíte na leták NLD2010, ale ten kto sa trocha zaujíma o stav Ruského letectva,aj toho prototypového zo Žukovského hned vedel že to je nereálne aby "Su-35" prišla....Nebudem ti teraz vysvetlovať prečo, ajkeď podľa tvojho zdôvodnenia vôbec netušíš. Nebolo sa ani čomu čudovať keď prišla správa mesiac pre let.dňom od kolegu čo tu píše že v Moskve o nejakom Su-35 na NLD nič nevedia....8-)) To isté je ked tvoj letový riaditeľ bude sľubovať Holanďanom že za ich F-16 naše Vzdušné sily pošlú Mig-29, som zvedavý ako sa mu v tom budúci rok bude dariť ked ste sa už aj vy paštikári rozkmotrili medzi sebou(myslím tým MP), preto Vám držím palce...8-)
34354
  SVK  -  25.12.2010 18:18:15
 seto ja viem tak že o žiadnej su-35 na slovensko sa v žiadnom rusku nehovorilo. mal to byť a bol, vopred mienený pamflet. Človek od ktorého to mám nechce byť menovaný :-) je to ten ktorý za "organizáciou" tejto techniky vrátane "II-74" stál.
prelet nad slavínom a RF je iba čistá špekulácia a zavretie huby kritike neúčasti fiktivnej su-35

ľudovo povedané ...ojeb... slušne povedané, nauskutočniteľná reklama pre letecký deň
34353
  seto  -  25.12.2010 17:54:02
 Ešte niečo pre všetkých ku tej 300% Su 35 aj ja som bol sklamaný,ku okolnostiam: Naši preleteli ma migoch nad slavínom len tak nie. Bolo to dohodnuté s pridelencom RF. niečo za niečo naši preletia nad slavínom keď tu bude prezident RF. oni pošlú Su 35. Všetci viete ako dodržali slovo. Aj keď pilot Su 35 si pýtal info o letisku no čo už...
34352
  seto  -  25.12.2010 16:59:06
 SVK Fox :Som od letového riaditela ak si tam bol tak vieš kto som.PS:ku tým polenám už sa svinstvá zo strany MP. začali, tak tu už nebudem nič informovať skôr ako to bude vo vzduchu na prílete ,je smutné ako niekto míňa energiu na to,aby zničil všetko o čo sa snažíme, nuž takí sme my Slováci. Bohužiaľ pre nich len tak sa nedáme,je tu chvála bohu dosť ľudí čo si nepotrebujú mastiť svoje vrecká,ale chcú urobiť niečo pozitívne pre aviatiku a ľudí okolo nej.
34279
  SVK_Fox  -  20.12.2010 18:35:29
 Ak mozem pridam svoj nazor po hodne dlhej dobe mozno po viac ako roku co som sem prestal chodit.
Seto: chlape pises ze si bol pri org let. dnoch v PP. Mozes mi dako napisat na mail kto si presne? :)

A teraz par nazorov:
Chvala Bohu ze minister prestal podporovat zlodejstvo z MP. MP sa let. dni v PP nechce vzdat ale priama podpora to uz bude tazsie, vsak pani?
Ak ide o organizovanie NLD, ludia ktr na tych dnoch robili a odmakali si to tam - teda ta posledna zlozka pripadne team okolo letoveho riaditela, klobuk dolu. Nepisem to preto, ze som sa podielal, ale preto lebo som osobne videl ako ludia z MP hadzali polena pod nohy a cez to vsetko sa podarilo spravit casto aj nemozne. Viac sa na tuto temu rozpisovat nejdem.

Ak ide o Trencin, kde je vola a samozrejme podpora sponzorov tam je cesta. Pevne verim ze by sa mohlo podarit nieco nove a s normalnou partiou ktr ide o let. den a nie o vyber vstupneho.

Dovidenia snad skor ako o rok.
34166
  perinakx  -  15.12.2010 18:11:34
 to 34151: a toto???? http://www.flying-wings.com/airshows/2010/...
34163
  Darth Vader  -  15.12.2010 10:11:13
 ...deton...prva konstruktivna veta od teba po dlhej dobe... :-) :-) :-)
34161
  detonator  -  15.12.2010 10:01:59
 na margo situácie, nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť ešte horšie, takže obávam sa že zajtra budeme radi spomínať ako bolo dnes dobre......
34160
  adlo  -  15.12.2010 9:10:05
 deton: Aj z kritiky sa dá poučiť, pokiaľ je objektívna!!! Dovolím si poznamenať! NECH KAŽDÝ SKÚSI... a vďaka aj za to čo máme, aj keď...
«  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  ... 45  »
MyForum 7.18,Rizoto™ ©2004
Design Pixel Design ©2007